Hii­pak­ka sai jälleen ka­lus­te­ti­lauk­sen lois­to­ris­tei­li­jään – Ka­lus­tet­ta­via hyttejä lähes kol­me­tu­hat­ta

Jurva
Hiipakka on toimittanut kalusteita Royal Caribbean Groupin Icon-luokan risteilyaluksiin sarjan ensimmäisestä Icon of the Seas -aluksesta alkaen.
Hiipakka on toimittanut kalusteita Royal Caribbean Groupin Icon-luokan risteilyaluksiin sarjan ensimmäisestä Icon of the Seas -aluksesta alkaen.
Kuva: Meyer Turku

E J Hiipakka Oy on allekirjoittanut toimitussopimuksen Meyer Turun telakalla valmistettavaan Icon 5 -loistoristeilijän matkustaja- ja miehistöhyttien kalusteista.

Kesällä on aikaa lukea!

Nappaa Jurvan Sanomat Digin _1. kk vain 5 €_

Rajaton lukuoikeus verkkosivuilla ja sovelluksessa Näköislehdet ja arkisto Galleriat ja videot Uutiset sähköpostiisi Tilaajaedut Pelit
Mainos
Jurvan Sanomien pelit

Pelaa Jurvan Sanomien digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä